VII. Tradiční zábava

Již tradiční VII. zábavný taneční večer - ples se letos konal v prostorách hotelu Monde v sobotu 29. listopadu 2014 od 19 hodin.

Už po sedmé naše organizace pořádala Zábavný taneční večer, který se stal tradiční akcí v předvánočním shonu nejen pro členy, ale také pro širokou veřejnost. Akce se také letos konala v restauraci a hotelu Monde. V kulturním programu vystoupila taneční skupina Detroit Z DDM Uherský Brod.

K poslechu i tanci nám letos hrál DJ Pavel Kříž, který se postaral po celý večer o příjemnou uvolněnou atmosféru. Vystupující i DJ se vzdali honoráře ve prospěch sdružení, tímto jim patří srdečné díky. V ceně vstupenky byl bohatý raut, studené mísy, teplé speciality, zabijačka, a celý večer završila bohatá tombola. Celý večer moderoval Roman Bistrý.

Velmi nás potěšilo, že přišel mezi nás pan starosta Patrik Kunčar a mnoho námi doposud neznámých lidí a nových členů. Navázaly se tam mnohé prospěšné a srdečné vztahy, přátelství a partnerství.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravách této akce, dárcům a živnostníkům, kteří nám věnovali krásné dárky do tomboly a v neposlední řadě personálu Hotelu Monde, který svou profesionalitou a přístupem splnil naše všechny požadavky.

Především děkujeme za vydatné finanční přispění k zajištění celé této velmi zdařilé akce panu Zdenku FRANZOVI, Jaroslavu REZKOVI, KUMMER s.r.o., Jindřichu NEVAŘILOVI, IMTRADEX a.s., Slovácké strojírny, Adria Gold.

Seznam všech sponzorů najdete v sekci "podpořili nás" a  více v sekci " napsali o nás"

Více fotek zde!!!

29.04. 2019 10:55:28
17.04. 2022 09:39:48
143980
Fr. Kožíka 2719,688 01 Uherský Brod  přihlásit poslední změna: 27.11. 2016 09:54:10