VI. Tradiční zábava

Už po šesté naše organizace pořádala Zábavný taneční večer, který se stal tradiční akcí v předvánočním čase nejen pro členy, ale také pro širokou veřejnost. Akce se tentokrát konala v restauraci a hotelu Monde. V kulturním programu třikrát během večera vystoupila Hudební Škola Yamaha z Uherského Hradiště.

K poslechu i tanci nám letos hrála živá hudba Vlastimila Nováka, který se postaral po celý večer o příjemnou uvolněnou atmosféru. V ceně vstupenky byl bohatý raut, zabijačka, gulášek a celý večer završila tombola. Velmi nás potěšilo, že přišel mezi nás pan starosta Patrik Kunčar a mnoho námi doposud neznámých lidí. Navázaly se tam mnohé prospěšné a srdečné vztahy, přátelství a partnerství.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravách této akce. Všem účinkujícím, také dárcům a živnostníkům, kteří nám věnovali krásné dárky do tomboly a v neposlední řadě personálu Hotelu Monde, který svou profesionalitou a přístupem splnil naše všechny požadavky.

Především děkujeme za vydatné finanční přispění k zajištění celé této velmi zdařilé akce panu Zdenku FRANZOVI, Jaroslavu REZKOVI, Jindřichu NEVAŘILOVI, a.s.IMTRADEX, Slovácké strojírny, Adria Gold.

Seznam všech sponzorů najdete v sekci "podpořili nás".

Zde jsou videa z naší akce:
Radek Happy B Day
Zrcadlo
Svarak
Neříkej
Mašinka
Lady Karneval

 

Více fotek zde!!!

Napsali o nás

29.04. 2019 10:55:28
17.04. 2022 09:39:48
143980
Fr. Kožíka 2719,688 01 Uherský Brod  přihlásit poslední změna: 10.12. 2013 20:17:34