Travesti show - Screamers

Navštívili jsme toto vystoupení,které se uskutečnilo 15. 5. 2011 ve velkém sále DK Uherský Brod a v 17.00 hod. Vstupenky naší organizaci věnovala nadace DKS. Zaplněnému sálu se program velice líbil a všichni přítomní byli nadšeni a spokojeni.

SCREAMERS vystupovali se spoustou hvězd naší i světové populární hudby, které sami parodují a předvádějí ve svém programu. Zpěvačky, jako např. Bára Basiková, Ilona Csáková, Marcela Holanová, Heidi Janků, Petra Janů, Eva Pilarová a Hana Zagorová byly přítomny vystoupení skupiny a nejednou při zaznění svých skladeb se k programu připojily. Velkým zážitkem bylo vystoupení se skupinou Boney M.

V novinách a časopisech vycházejí o SCREAMERS zajímavé články, které svědčí o úspěšnosti skupiny. SCREAMERS byli představeni televizním divákům v pořadech Žito, Sauna, Prima jízda, Silvestrovský pořad Tak neváhej a toč!, Snídaně s Novou, Rande, Vabank, Hogo Fogo, TV Markíza, VTV a také se podíleli na natáčení spousty klipů k písničkám a také celovečerních filmů např. Otesánek a Mandragora.

Skupina má šest členů, kteří ve svém vystoupení ztvárňují zpěvačky a zpěváky české a zahraniční populární hudby např. I. Czáková, H. Vondráčková, H. Zagorová, E. Pilarová, H.Janků, D. Rolinsová, V. Špinarová, C. Dione, T. Turner, Cher, J. Rusch, A. Pugačeva a mnoho jiných.

Vystoupení skupiny SCREAMERS je vhodné jako celovečerní program v divadlech a kulturních domech, nebo různě dělené programy, např. součást plesů, výstav, módních přehlídek a různých společenských akcí. Managerem a konferenciérem skupiny SCREAMERS je LADISLAV ČERNÝ, který zároveň při vystoupení v duetech předvádí mužské role.

LADISLAV ČERNÝ

Manager a konferenciér skupiny, který při Vystoupení v duetech předvádí mužské role.

 

 

VALERIE

SERGEJ, uměleckým jménem VALERIE, který rozšířil skupinu v roce 1998, vyniká skvělým pohybem a procítěností předváděných skladeb. V jeho vystoupení máte možnost shlédnout Cher, M. Ditrich, A. Pugačevu, V. Špinarovou a spoustu ruských lidových skladeb. Svá vystoupení doplňuje živým zpěvem převážně skladeb M. Ditrichové.

 

LILI

JARDA, uměleckým jménem LILI Vám ve svém vystoupení předvede skladby Evy Pilarové, H. Zagorové, H. Hegerové, J. Šulákové, E. Piaf, M. Cabalé a dalších tak, že jsou věrnou kopií.

 


NADJA

VOJTA, uměleckým jménem Nadja, který je v pořadí posledním příchozím do skupiny v roce 2001, ve vystoupení zařazen jako moderátorka, s velice dobrým parodováním H. Pawlovské.

 


PAULA

LUKÁŠ, uměleckým jménem Paula, má ve svém programu písničky H. Vondráčkové, I. Czákové, M. Holanové, P. Janů, L. Bílé, C. Dione a dalších. Své vystoupení doplňuje kostýmy, které jsou originály a v očích mnoha žen vzbuzují obdiv.

 


SAŠA

ALEXANDER, uměleckým jménem SAŠA svojí nevelkou postavou dokáže na jevišti ztvárnit Tinu Turner, H. Janků, D. Rolinsovou, B Basikovou, V. Bílou a spoustu komických scének.

29.04. 2019 10:55:28
17.04. 2022 09:39:48
142008
Fr. Kožíka 2719,688 01 Uherský Brod  přihlásit poslední změna: 05.01. 2012 13:44:44